Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
Treść zapytania:


Exclusive - eleganckie łazienki
Kielce ul. Okrzei 40d
tel. 041 344 28 44
fax 041 344-21 03

Kielce ul. Jagiellońska 11/7

e-mail: sklep@lazienki.kielce.pl


Ergon

Urzekająca wdziękiem elegancja produktów marki Ergon wynika z zastosowania dobrych jakościowo materiałów oraz umiejętnie dopracowanego, nowoczesnego wzornictwa. Producent należy do włoskiej grupy Emil Ceramica Gropu. Design nawiązuje do klasycznego stylu włoskiego, ale bardzo silnie przebijają się akcenty nowoczesne. Dzięki tej kombinacji płytki ścienne oraz podłogowe tej marki będą dobrze komponowały się z każdym wnętrzem. Ciekawym pomysłem producenta okazały się wersje drewnopodobne, doskonale ocieplające pomieszczenia.

W naszym asortymencie dostępne są produkty marki Ergon w kilku różnych kolekcjach stylistycznych. Proponujemy produkty dedykowane do wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, jak również do przestrzeni na zewnątrz budynków. Wyroby różnią się nie tylko kolorystyką i wzornictwem, ale także parametrami technicznymi. W zależności od modelu dostępne są w odmiennych wariantach wymiarowych. Stale wprowadzamy do asortymentu nowe kolekcje od producenta, pragnąc zapewnić dostęp do najbardziej trendy wzorów.

Przedstawiamy poniżej kolekcje z fabryki Ergon:


metal.it
metal.it

Nowoczesna , prosta i wyrafinowana. Metal.it to kolekcja inspirowana szczotkowaną stalą. Dostępna w kolorach platinum, steel, black nickel, oraz w formatach 120x120, 80x80, 60x60, 60x120, 45x90.
metal style
metal style

Nazwa serii podkreśla koncepcję metalu , do wyboru w trzech kolorach Revival, Corten i Calamine. Metal Style jest właściwym wyborem dla osób, które chcą zadziwić i zaskoczyć swoich gości.

stone project
stone project

Kolekcja Stone Project to innowacyjny produkt inspirowany dużymi blokami naturalnego kamienia wydobywanego w górach. Unikalny rysynek kamienia oddany w cyfrowej jakości Full HD i szeroka gama kolorów dają nieskończenie wiele możliwości zastosowania gresów Stone Project.

limestone
limestone

Kolekcja inspirowana autentycznym pięknem bloków kamiennych. Każdy z nich jest inny i przez swoją różnorodność fascynujący. Kolory w kolekcji to Dark, Light, White, Beige w formatach 60x120, 30x120, 45x90, 60x60, 30x60.
cornerstone
cornerstone

Unikalna interpretacja kamieni świata oparta na świeżych wizjach projektantów i nowych technologiach produkcyjnych. Charakterystyczne formy geologiczne zebrane z czterech zakątków naszej planety zostały wykorzystane do stworzenia kolekcji kamiennej z unikalną tożsamością i różnorodnością.
architect resin
architect resin

Kolekcja czerpie inspirację z architektury współczesnej. Ciepłe i zimne odcienie, mnogość wymiarów, naturalne i szlifowane powierzchnie, jak również szeroki wybór mozaiki, pozwala każde wnętrze uczynić niepowtarzalnym.
playground
playground

Kolekcja z miejskiej inspiracji , z dwoma oryginalnymi powierzchniach : Żywica i farby.
back2back
back2back

Trzy kolory Back2Back interpretują trzy różne rodzaje kamienia naturalnego. Dla każdego z nich , seria wykorzystuje charakterystyczne cechy i prezentuje go w dwóch wersjach, pokazujących rysunek kamienia ciętego wzdłuż i wszerz bloku kamiennego.
woodtalk
woodtalk

Drewniane deski wyblaknięte przez lata ekspozycji na światło stały się inspiracją kolekcji Woodtalk.
elegance
elegance

Elegance to idealne połączenie : styl, elegancja, funkcjonalność , wyjątkowe wzornictwo i trwałość. Produkt o najwyższej jakości stworzony przez Ergon dla tych, którzy wiedzą dokładnie , czego chcą.


stat4u